Ana Sayfa

 

 

GÖRÜNTÜ UZMANI

Yeniçağ, araştırma ve geliştirme çalışmalarına verdiği önem sayesinde teknolojiyi yakalamış ve sürekli olarak en iyi ve yeterli hizmeti vermeye yönelmiştir. Geçmişteki tecrübeleri ve bugünün teknik imkanları ile sağlam ve güvenli adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

1959 yılında çalışma hayatına atılan Muharrem Gümüşdağ, 1964 yılında Yeniçağ adı altında TV anten ve kuvvetlendirici imalatına başlamıştır. Zaman içinde imalat yelpazesi genişletilerek Uydu Alıcıları, Çanak Antenler, Koaksiyal Kablolar ve Merkezi Anten Sistem Ekipmanları da imalat zincirine eklenmiştir. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve Toplam Kalite Yönetimi felsefesine inanan Muharrem Gümüşdağ, sektörün lideri bir firmayı yaratmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Muharrem Gümüşdağ "Şirketi kurduğum tarihte halka en iyiyi verebilmeyi temel ilke olarak edindim. Aldığım karar doğrultusunda bu sektörle ilgili tüm bilimsel ve teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmekteyim. Sonuç olarak; gelişen teknolojiye paralel, en iyi hizmeti verdiğime inanıyorum." dedi.

Yeniçağ Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Sefaköy’de 7,000 m² alan üzerine kurulmuştur. Bunun 3,000 m²’si kapalı alandır. Fabrikamızda her yıl 400,000 adet anten, 400,000 adet kuvvetlendirici, 50,000 uydu alıcısı, çanak anten ve buna paralel olarak en son teknolojiye uygun diğer mamüllerimiz üretilmektedir. Anten bölümünde yaklaşık 65 kişi, elektronik imalat bölümümüzde ise yaklaşık 70 kişi çalışmaktadır. Konularında uzman idare ve satış personeli ise 20 kişiden oluşmaktadır. Mükemmel tesisi ve yetişkin kadrosu ile Yeniçağ Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. hızla gelişmektedir.

 

info@yenicag.com
Yeniçağ Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Halkalı Cad. No: 210/2 34620 Sefaköy-İstanbul
Telefon: (212) 698 98 40 (4 hat) Faks: (212) 698 89 59

Web tasarımı ve uygulaması  İstanbulNet Son güncelleme 17/02/06